Obavijest – kratka priča o Crkvi u pps-u

Obavijest – kratka priča o Crkvi u pps-u

Starica je žurila putem kroz selo prema crkvi. Oborena pogleda, mrmljajući molitvu, krišom je pogledavala ljude: nevaljalci, pijandure, zavodnici, lopovi, lijenčine… Jednog dana vrata od crkve joj bijahu zatvorena…
Kratka, zanimljiva, misaona prezentacija prema B. Ferreru.

Veličina: 821.98 KB
Pregleda: 2066 Pregleda
Ažurirano: 11. 08. 2017.

Leptir i cvijet – prezentacija o molitvi

Prezentacija o molitvi. Molio sam Boga da mi dade jednog leptira i jedan cvijet a on mi je dao gusjenicu i kaktus.

Kutija za prvu pomoć

Simpatičan prikaz potrepština koje bi vjernik uvijek trebao imati uza se kako bi pomogao da životna ovom svijetu bude ljepši.

Konoplja je u razdoblju od 3000 godina, sve do 1883., bila bila najkorisnija biljka. Koristila se za izradu tkanina, sapuna, papira, lijekova i ulja.

Na satu vjeronauka: – Koja je razlika između kršćanskoga i muslimanskog braka? – Muslimani smiju imati više žena a kršćani samo jednu. I to se zove monotonija.

Tko pobijedi strah taj je i tigru opasan protivnik. (Indijska)