Violina – pps, priča o pravim vrijednostima

Violina – pps, priča o pravim vrijednostima

Ljudski život, poput stare violine, gubi svoju vrijedost ako Bog njime ne upravlja.
Jednom je na aukciji prodana stara violina…

s engleskog prevela i poslala s. Marta

Veličina: 841 KB
Ažurirano: 02. 10. 2017.

Oda mojoj majci – pps

Moja majka me naučila logici. “Što zašto? Zato što ja tako kažem”. Moja mama me naučila o religiji. “Bolje se pomoli da se taj tapet može očistiti…”

Duhovita i lijepa prezentacija za koju je potrebno uključiti zvučnike.

Kako živjeti sigurnije – pps

20% nesreća događa se u automobilu, 17% kod kuće, 14% nesreća događa se pješacima na ulicama a 0, 0001% smrtnih slučajeva događa se u crkvi a prilikom čitanja Biblije još i manje. Zbog sigurnosti idite u crkvu i čitajte Bibliju.

Uz janje, beskvasni kruh i gorko zelje za vrijeme pashalne večere oko stola kruže četiri obredne čaše vina.

Vjeroučiteljica tumačeći Petrovo zatajenje zaključi zaključi kako pijetao zakukuriče svaki put kad se nešto slaže, Ivica upita: Zašto onda kukuriče u tri sata u noći kad svi spavaju? ZATO JER SE TADA TISKAJU NOVINE!

Tko pobijedi strah taj je i tigru opasan protivnik. (Indijska)