Pouka od pingvina – pps (čudesno)

Pouka od pingvina – pps (čudesno)

Kraljevski pingvini mogu samo zajedno izdržati hladnoću Južnog pola. Stvore krug i u sredinu stave mladunce i ženke. Mužjaci šeću okolo kako bi barem jedan dio puta bili u zavjetrini. A mi?

Veličina: 383.5 KB
Ažurirano: 02. 11. 2017.

Napast – poučna priča B. Ferrera pps

Bio jednom neki pustinjak, tako savršen da je jednom nogom bio u raju. Jednom mu pristupi đavao i ponudi tri grijeha. Pustinjak je izabrao najmanji koji mu se nije niti činio kao grijeh…
Priča o napasti Bruna Ferrera posložena u zanimljivu prezentaciju.

Kršćani – priča B. Ferrera u pps-u

Jedan je svećenik upitao svog dobrog prijatelja zašto ne postane kršćanin. “Ako je kršćanstvo ono što ti tvrdiš – za to nemam snage; a ako je ono što vidim oko sebe uopće nisam zainteresiran” odgovorio je ovaj.
Kratka, poticajna, priča Bruna Ferrera posložena u prezentaciju.

Najveći nadgrobni spomenik na svijetu je Keopsova piramida. Danas je visoka 138 metara a prvotna visina bijaše 147.

Župnik posjeti obitelj koja je nedavno doselila u grad, pa upita djevojčicu koja ide u prvi razred osnovne škole: – Znaš li tko je Isus? Djevojčica šuti i sliježe ramenima. Na to će župnik majci: – Pa kako je moguće da vaša kći ne zna ni tko je Isus? Mama odgovori: – Nemojte joj zamjeriti, tek smo došli u ovaj grad i još nikoga ne poznajemo.

Tko ni za što na svijetu nije sposoban, taj uvijek ismijava druge. (Madagaskarska poslovica)