Biblija i internet - pps

Veličina: 325 KB
Ažurirano: 13. 09. 2019.

Noa je slušao Boga – pps

Prezentacija o Noi i potopu prema tekstu Staroga zavjeta. Korisno za učenike drugog razreda osnovne škole.

Vojnici križa – pps

Vojnici križa - citati iz Biblije - pps

Marš: K cilju hitim, k nagradi višnjeg poziva Božjeg u Kristu Isusu. Pogled: Bdijte! Protivnik vaš, đavao, kao ričući lav obilazi tražeći koga da proždre. …

Prelijepa Sagrada Familia (Sv. Obitelj) crkva koju je u Barceloni projektirao Antonio Gaudi gradi se od 1882. godine i još uvijek nije dovršena. Zanimljivo je da to nije crkva koja se najduže gradi u povijesti; npr. katedrala u Antwerpenu u Belgiji građena je 269 godina.

Dama dolazi u knjižaru i moli trgovca da joj preporuči neku knjigu za bolesnoga muža. Neku s vjerskim sadržajem? – pita prodavač. – Ne, nije potrebno. Krenulo mu je nabolje!

S ciljem pred očima i najsporiji napreduju brže nego oni najbrži bez cilja! (Lessing)