Da Isus dođe danas… pps

Da Isus dođe danas… pps

Da Isus dođe danas bi li se presvukao prije nego ga pustiš unutra ili bi sakrio neke cd-ove i časopise i na njihovo mjesto postavio Bibliju? …

Veličina: 741 KB
Ažurirano: 07. 11. 2017.

Izbori u životu – pps

Tri su stvari u životu koje ne možeš vratiti: vrijeme, riječi i prilike.

Tri su stvari u životu bez kojih ne možeš mirno živjeti: spokoj, poštenje i nada.

Tri su stvari koje život otežavaju: arogancija, drskost i bijes.

Tri stvari u životu uvijek sam biraš: svoje snove, svoje uspjehe i svoju sudbinu.

Budi dobar sa svima – pps

Zaboravi brojenje do 10 broji do 1000 prije nego što učiniš ili kažeš nešto što bi moglo pogoršati situaciju.

Najpoznatiji gladijator bio je Spartacus – vođa pobune robova.

Tri župnika razgovaraju o tome kako će se riješiti slijepih miševa u crkvi. Prvi reče: ja sam pokušao zračnom puškom pa sad imam rupe na freskama. Drugi ih je sve skupio i daleko odvezao ali su se opet vratili. Treći župnik je uspio. Sve ih je krstio i krizmao i od tada ih u crkvi vidio nije.

Kada je ljubav mršava, mane su debele. (Engleska)