Tri pitanja – prezentacija o postojanju Boga

Tri pitanja – prezentacija o postojanju Boga

Jedan je mladić postavio čovjeku vjerniku tri pitanja: postoji li Bog, što je sudbina i treće pitanje o paklu…

Veličina: 797.5 KB
Ažurirano: 09. 11. 2017.

Nikad ne odustaj Churchill – pps

Kratka anegdota iz života Winstona Churchilla posložena u optimističnu prezentaciju.

Kako živjeti sigurnije – pps

20% nesreća događa se u automobilu, 17% kod kuće, 14% nesreća događa se pješacima na ulicama a 0, 0001% smrtnih slučajeva događa se u crkvi a prilikom čitanja Biblije još i manje. Zbog sigurnosti idite u crkvu i čitajte Bibliju.

Postoje zapisi da je Poncije Pilat dva puta tužen caru Tiberiju, jednom od strane Židova i drugi put ga je tužio upravitelj Sirije Vitelije koji mu je bio pretpostavljeni.

Apostolski nuncij u Parizu jednom je za vrijeme svečanog ručka sjedio pored neke uvažene gospođe koja je bila previše razgolićena. Kad je na stol doneseno voće, on uze jabuku i pruži je gospođi. Na njen upitan pogled reče: “Gospođo, samo uzmite. Eva je opazila da je gola tek kad je pojela jabuku.”

Nema beznadnih situacija; postoje samo ljudi koji se u određenim situacijama osjećaju beznadno. (Tibetanska)