Prijateljstvo – da ti mogu uhvatiti dugu pps

Prijateljstvo – da ti mogu uhvatiti dugu pps

Ne mogu ti podići planinu ni uhvatiti dugu. Zato dopusti mi da budem ono što najbolje znam: prijatelj koji je uvijek uz tebe.

Veličina: 583.5 KB
Ažurirano: 15. 11. 2017.

Paukova djeca poučna priča – pps

Lijepa prezentacija o poštivanju svih Božjih stvorenja.

Tek što su stigli u vikendicu, majka i njezin četverogodišnji sin

Marko počeli su lov na pauke koji su posvuda ispleli mreže.

Jednostavan život – priča meksičkih ribara pps

Jedan je ribar u malom gradiću ulovio tunu, sjeo na obalu i odmarao se. Poslovni čovjek se silno začudio zašto ribar nije nastavio s ribolovom kako bi se obogatio.
Ribar na to otkriva svoju životnu tajnu: najvažnije su one stvari koje ne možeš kupiti – ljubav, vrijeme, kvalitetno druženje…

Švicarsku gardu utemeljio je prije točno 500 godina papa Julije II (1506. g.). Nikada nije brojila više od 250 gardista, a danas je čine četvorica časnika, 16 dočasnika i 90 kopljanika.

Izgledate potišteno, velečasni. – zabrinuto će neki župljanin svom župniku. – Kako ne bi bio, sutra imam vizitaciju. – Što je vizitacija? – Posjet. Ali ne bilo kakav. Kako da vam objasnim? Posjet je kad Vam punac dođe u kuću, a vizitacija kad dođe punica.

Hrabrost je strah koji je izgovorio molitvu. (Anoniman)