Sveci naši nebeski zaštitnici – pps za 1. razred

Sveci naši nebeski zaštitnici – pps za 1. razred

Sveci naši nebeski zaštitnici – pps učenje kroz igru. Simboli i po nekoliko rečenica o svecima Katoličke crkve. Korisno za vjeronauk u prvom razredu osnovne škole. Učenje kroz igru.

Veličina: 3.51 MB
Ažurirano: 06. 12. 2017.

Deset stvari koje te Gospodin neće pitati – pps

Razmišljanje o deset stvari koje nam se čine važne u životu, ali koje nisu bitne za spasenje i koje nas Isus sigurno neće pitati na Sudnjem danu.

I have dream – pps

Na mom pogrebu neka se ne govori da sam dobitnik Nobelove nagrade jer to nije važno; niti 300-400 odlikovanja…
Iz jedog od posljednjih govora Martina Luthera Kinga.

“Sagradimo katedralu koja će biti tako velika da će svi koji je vide pomisliti da smo ludi” bio je 1401. godine moto za gradnju katedrale sv. Marije koja je izgrađena kao treća po veličini crkva u Europi.

Zašto pogrebna vozila nemaju rotacijska svjetla? Nema potrebe – ništa nije hitno!

S ciljem pred očima i najsporiji napreduju brže nego oni najbrži bez cilja! (Lessing)