Adventski virus – pps prezentacija

Adventski virus – pps prezentacija

Zanimljiva prezentacija za vjeronauk i slobodno vrijeme. Razmišljanje o srži adventskog vremena posloženo u prezentaciju sa prigodnim slikama.

Veličina: 798.06 KB
Pregleda: 2076 Pregleda
Ažurirano: 06. 12. 2017.

Prijedlozi za darivanje – pps

Ako ste još u dvojbi što pokloniti za predstojeće blagdan Stjepan Lice predlaže poklonite svoje vrijeme, strpljenje, blagost…

Svjetlo božićne noći – pps

– Svjetlost božićne noći – reče mudri starac – poput svijeće jasno pokazuje koji ljudi izgaraju čitavim bićem,

koji se jednostavno tope od miline,

a koji stoje podalje kao da s tim ništa nemaju,

premda svjetlo i njima svijetli.

Prelijepa Sagrada Familia (Sv. Obitelj) crkva koju je u Barceloni projektirao Antonio Gaudi gradi se od 1882. godine i još uvijek nije dovršena. Zanimljivo je da to nije crkva koja se najduže gradi u povijesti; npr. katedrala u Antwerpenu u Belgiji građena je 269 godina.

Kuca Muji neko na vrata, on otvori, kad ono Smrt: ‘Došla sam vam uzeti dušu!’ Mujo: ‘Fato, dušo, došao neki čovjek u crnom po tebe.’

Slušaj druge ili će te vlastiti jezik učiniti gluhim. (Indijska)