Blagoslovljen budi po sredstvima priopćavanja – pps

Blagoslovljen budi po sredstvima priopćavanja – pps

Hvaljen i slavljen, Gospodine moj, za divna i moćna sredstva priopćavanja. Slava Tebi, Gospodine Bože, za TISKANU riječ koja je kruh razumu i svjetlo duši. Molimo te Gospodine, za sve novinare svijeta, za crtače crtića i tvorce promidžbenih poruka.

Veličina: 7.39 MB
Ažurirano: 08. 12. 2017.

Molitva Siuxa – pps

Veliki Duše tvoj glas u vjetru čujem, dah tvoj oživljuje svijet.
Poslušaj me. Dolazim preda te kao Tvoje dijete jedno od mnogih. Malen sam i slab. Snage i mudrosti mi treba.

Idi ti umjesto mene – prezentacija o molitvi

Kratka poučna priča o molitvi i osobnoj odgovornosti.

Jedan je čovjek imao običaj nedjeljom reći svojoj ženi: “idi ti u crkvu pa se moli i za mene i za sebe.”
Jedne noći je usnuo kako se sa svojom ženom našao pred rajskim vratima i začuo glas…

U Oxfordu u Velikoj Britaniji izgrađeno je 65 crkava. Svaki od 39 koledža ima kapelicu. Oltar u koledžu Corpus Christi pripisuje se Rubensu.

Vojni časnik pita župnika: “Koliko bi vojnika moglo prespavat u crkvi?” – “Za vojnike ne znam, ali dok ja propovijedam, spava oko 5 stotina” – odgovori župnik.

Slušaj druge ili će te vlastiti jezik učiniti gluhim. (Indijska)