Isusovi suvremenici - pps

Isusovi suvremenici - pps

Prezentacija s kratkim prikazom osoba iz Isusova vremena: Ivan Krstitelj, Marta i Marija; Marija Magdalena; Petar i Andrija; Pavao; Herod; Poncije Pilat…

Veličina: 4.05 MB
Ažurirano: 11. 09. 2019.

Religija starih Egipćana - pps

Prezentacija o hramovima i božanstvima starih Egipćana. Korisno za vjeronauk u petom razredu.

Prelijepa Sagrada Familia (Sv. Obitelj) crkva koju je u Barceloni projektirao Antonio Gaudi gradi se od 1882. godine i još uvijek nije dovršena. Zanimljivo je da to nije crkva koja se najduže gradi u povijesti; npr. katedrala u Antwerpenu u Belgiji građena je 269 godina.

Moja sestra je opet položila razred sa odličnim uspjehom, sve same petice. Ona to meni namjerno radi!

Nema beznadnih situacija; postoje samo ljudi koji se u određenim situacijama osjećaju beznadno. (Tibetanska)