Tajna sretnog braka - pps

Tajna sretnog braka - pps

Slavili su pedesetu godišnjicu braka. Bili su presretni, okruženi djecom i unucima. Muža su pitali u čemu je tajna njihova skladnog braka. Starac na čas zatvori oči, a onda kao da pretražuje stare uspomene ispriča… Lijepa priča bruna Ferrera posložena u prezentaciju.

Veličina: 838.42 KB
Ažurirano: 13. 09. 2019.

Svakog petka iz samostana sv. Spasitelja u Jeruzalemu kreće križni put Ulicom bola (Via Dolorosa) do Kalvarije osim prvog petka nakon Božića i ako je sam Božić u petak. U slučaju nevremena križni put je u crkvi.

Neki dobrodušni seljak dođe kod svog župnika i požali mu se: Moj sin je otišao živjeti u grad. Ima plaću oko 300 eura. Što mislite oče, hoće li tamo živjeti kao dobar kršćanin? – Sigurno. Sa toliko novaca i ne može drugačŤije.

S ciljem pred očima i najsporiji napreduju brže nego oni najbrži bez cilja! (Lessing)