Pouka od dva magarca – pps

Pouka od dva magarca – pps

Čak i magarci ako sjednu pa ozbiljno razgovaraju uspiju riješiti svoje probleme.
Uključite zvučnike – ne koristiti miša

Veličina: 815.5 KB
Ažurirano: 11. 08. 2017.

Nasmiješi se, Gandi – pps

Nasmiješi se, pokloni osmjeh onomu koji ga nikad nije imao. Uzmi zraku sunca i pusti da leti tamo gdje kraljuje noć.
Uzmi suzu i ispusti je na lice onoga koji nije nikada plakao…
Mahatma Ghandi

Sreća nesreća tko zna – pps

Jedan je seljak imao sina jedinca i jednoga konja kojim je orao njivu. Kad je konj pobjegao svi su rekli: kakva nesreća. Samo je mudri seljak rekao: sreća, nesreća a tko to zna?

Stanovnik Zemlje prosječno potroši 50 kg papira godišnje, a u Republici Hrvatskoj papir čini čak 27% komunalnog otpada.

Župnik posjeti obitelj koja je nedavno doselila u grad, pa upita djevojčicu koja ide u prvi razred osnovne škole: – Znaš li tko je Isus? Djevojčica šuti i sliježe ramenima. Na to će župnik majci: – Pa kako je moguće da vaša kći ne zna ni tko je Isus? Mama odgovori: – Nemojte joj zamjeriti, tek smo došli u ovaj grad i još nikoga ne poznajemo.

Ako hoćeš nešto reći, prvo provjeri tko će te slušati. (Gruzijska poslovica)