Prezentacije

Izradili smo, preradili, preveli, prikupili 820 prezentacija za razmišljanje, pouku, vjeronauk, ohrabrenje, opuštanje, slobodno vrijeme…

Ekologija, dani kruha i zahvalnosti

Čuvajmo prirodu – to je dom koji nam je Bog dao

Prezentacije na temu Blažene Djevice Marije.

Crkva i Duh Sveti

prezentacije o Katoličkoj crkvi i djelovanju Duha Svetoga u Crkvi. Namijenjene za nastavu vjeronauka, župnu katehezu i obogaćivanje vjerničkog života.

Kvizovi i igre

Kvizevi i igre za ponavljanje gradiva iz vjeronauka posloženi u pps prezentacije, kao i kvizevi vjerske tematike općenito.

Prijateljstvo

prezentacije o prijateljstvu za vjeronauk i slobodno vrijeme.

Misli za dušu

62 prezentacije lijepih misli za dušu

O molitvi

Prezentacije o kršćanskoj molitvi, potrebi i blagodati molitve namijenjene za vjeronauk, župnu katehezu i obogaćivanje duhovnog života.

Biblija

O Bibliji općenito; biblijski tekstovi posloženi u prezentaciju za vjeronauk i trenutke meditacije i opuštanja; biblijske pripovijesti posložene u prezentacije s prigodnim ilustracijama i animacijama.

Nostradamusova proročanstva odmah nakon izdavanja 1555. godine ocijenjena su kao “užasna zloporaba ljudske lakovjernosti” i već 1558. u Parizu je izašla knjiga koja pobija istinitost njegovih proročanstava.

Kuca Muji neko na vrata, on otvori, kad ono Smrt: ‘Došla sam vam uzeti dušu!’ Mujo: ‘Fato, dušo, došao neki čovjek u crnom po tebe.’

Tko pobijedi strah taj je i tigru opasan protivnik. (Indijska)