Sakramenti Kristovi darovi – pps

Sakramenti Kristovi darovi – pps

Prezentacija o sedam svetih sakramenta.
Posebno korisno za vjeronauk za učenike šestih razreda osnovne škole ili za pripravu za sakrament krizme.

Veličina: 1.27 MB
Ažurirano: 15. 09. 2017.

Mudrost dvorske lude – o vlasti i vladanju pps

Jednom je Bahlul sjeo na sultanovo prijestolje jer Bahlul se mogao slobodno šetati po palači obzirom je bio dvorska luda a dvorska je luda čovjek koji svoju mudrost skriva pod plaštem ludosti.

Da Isus dođe danas… pps

Da Isus dođe danas bi li se presvukao prije nego ga pustiš unutra ili bi sakrio neke cd-ove i časopise i na njihovo mjesto postavio Bibliju? …

Stanovnik Zemlje prosječno potroši 50 kg papira godišnje, a u Republici Hrvatskoj papir čini čak 27% komunalnog otpada.

Župnik posjeti obitelj koja je nedavno doselila u grad, pa upita djevojčicu koja ide u prvi razred osnovne škole: – Znaš li tko je Isus? Djevojčica šuti i sliježe ramenima. Na to će župnik majci: – Pa kako je moguće da vaša kći ne zna ni tko je Isus? Mama odgovori: – Nemojte joj zamjeriti, tek smo došli u ovaj grad i još nikoga ne poznajemo.

Ako hoćeš nešto reći, prvo provjeri tko će te slušati. (Gruzijska poslovica)