Kako živjeti sigurnije – pps

Kako živjeti sigurnije – pps

20% nesreća događa se u automobilu, 17% kod kuće, 14% nesreća događa se pješacima na ulicama a 0, 0001% smrtnih slučajeva događa se u crkvi a prilikom čitanja Biblije još i manje. Zbog sigurnosti idite u crkvu i čitajte Bibliju.

Veličina: 671 KB
Ažurirano: 02. 11. 2017.

Odmori dušu 37 – pps prezentacija

Danas ljudi znaju cijenu svemu, a vrijednost ničemu.

Kada počnemo voljeti sebe, počnu se događati čuda.

Sve što ste ikad priželjkivali nalazi se na drugoj strani straha.

Veličina čovjeka se krije u njegovoj sposobnosti da se uspješno suoči s razočarenjem i da iz njega izađe obogaćen, a ne osiromašen.

I druge mudre misli posložene u lijepu prezentaciju.

Kako nastaju predrasude – pps

“Dvije su stvari beskrajne: svemir i ljudska glupost, ali ja za ovo prvo više nisam siguran.” (Albert Einstein)

Uključite zvučnike!

Na službenoj web stranici Filipinske biskupske konferencije postoje blogovi trojice biskupa: nadbiskupa Oscara Cruza, mons. Leonarda Medroza i Josea Manguriana, sa sadržajima iz etike, morala, politike i raznim društvenim temama. Izradom blogova biskupi su pokazali odlučnost u korištenju nove tehnologije u službi Evanđelja.

Stvori Bog muškarca. Pogleda ga i reče: *“Lijepo si ispao. Zadovoljan sam.” *A onda stvori ženu. *Pogleda je pomno i reče: *“E, ti ćeš se morati šminkati.”

Tko ni za što na svijetu nije sposoban, taj uvijek ismijava druge. (Madagaskarska poslovica)