Moliti - biti u Božjoj prisutnosti (ppt HNJ)

Veličina: 5.66 MB
Ažurirano: 26. 05. 2022.

Istinite molitve djece – pps

Dragi Bože, jesi li ti stvarno htio da žirafa tako izgleda ili je takva ispala slučajno? Dragi Bože, jesi li ti stvarno nevidljiv ili je to samo trik? Dragi Bože, tko crta linije oko država?

Veliča duša moja Gospodina – pps

Marijin hvalospjev posložen u prezentaciju.

Veliča duša moja Gospodina i klikće duh moj u Bogu mome spasitelju, što pogleda na neznatnost službenice svoje…

Naši zaposlenici rade mnogo i sretni su, objasnio je Thomas Kuwatch menadžer tvrtke. Troje radnika otpušteno je, a dvoje je dalo otkaz ne mogavši podnijeti toliku sreću.

Župnik posjeti obitelj koja je nedavno doselila u grad, pa upita djevojčicu koja ide u prvi razred osnovne škole: – Znaš li tko je Isus? Djevojčica šuti i sliježe ramenima. Na to će župnik majci: – Pa kako je moguće da vaša kći ne zna ni tko je Isus? Mama odgovori: – Nemojte joj zamjeriti, tek smo došli u ovaj grad i još nikoga ne poznajemo.

Ne idi utabanim putem. Umjesto toga kreni tamo gdje puta nema i ostavi trag. (Anoniman)