Majmunska posla – pps o oponašanju

Majmunska posla – pps o oponašanju

Majmunska posla – priča o oponašanju u pps-u

Umoran trgovački putnik odloži vreću punu pamučnih kapa, i zaspe usred šume pune majmuna. Kad se probudio, našao je praznu vreću…

Veličina: 366.5 KB
Ažurirano: 07. 11. 2017.

Zeleno i bijelo – pps

Poučna priča posložena u pps. Ne sudi nikoga dok nisi barem sat vremena u njegovim cipelama hodao njegovim putem.

Bruno Ferrero

Krizmani kum – pps

Zanimljive karikature Srećka Puntarića Felixsa na temu krizmanog kuma tj. na žalost često iskrivljene perspektive o smislu postojanja krizmanog kuma i kumstva općenito – posložene u prezentaciju.

Stanovnik Zemlje prosječno potroši 50 kg papira godišnje, a u Republici Hrvatskoj papir čini čak 27% komunalnog otpada.

Župnik posjeti obitelj koja je nedavno doselila u grad, pa upita djevojčicu koja ide u prvi razred osnovne škole: – Znaš li tko je Isus? Djevojčica šuti i sliježe ramenima. Na to će župnik majci: – Pa kako je moguće da vaša kći ne zna ni tko je Isus? Mama odgovori: – Nemojte joj zamjeriti, tek smo došli u ovaj grad i još nikoga ne poznajemo.

Ako hoćeš nešto reći, prvo provjeri tko će te slušati. (Gruzijska poslovica)