Rječnik Ambrose Biercea 3 – pps prezentacija

Rječnik Ambrose Biercea 3 – pps prezentacija

Rad – Jedan od načina kojim A povećava vlasništvo B-a.
Razborit – Čovjek koji vjeruje u desetinu onoga što čuje, četvrtinu onoga što pročita i polovinu onoga što vidi.
Razgovor – Društvena aktivnost koja dijeli prisutne u dvije grupe: u jednoj su oni koji ne misle prestati, a u drugoj oni koji ne prestaju misliti.

Veličina: 879.36 KB
Ažurirano: 16. 11. 2017.

Zavisi u čijim je rukama – pps

Praćka u mojim rukama je dječja igračka. Praćka u Davidovim rukama moćno je oružje. Sve ovisi u čijim je rukama.

Na vrhu si – pps

Na vrhu si kada shvatiš da se greške događaju, da je jučer završilo uponoć i da je danas novi sasvim dan…

poslao fra Ivica Zovko

Stanovnik Zemlje prosječno potroši 50 kg papira godišnje, a u Republici Hrvatskoj papir čini čak 27% komunalnog otpada.

Župnik posjeti obitelj koja je nedavno doselila u grad, pa upita djevojčicu koja ide u prvi razred osnovne škole: – Znaš li tko je Isus? Djevojčica šuti i sliježe ramenima. Na to će župnik majci: – Pa kako je moguće da vaša kći ne zna ni tko je Isus? Mama odgovori: – Nemojte joj zamjeriti, tek smo došli u ovaj grad i još nikoga ne poznajemo.

Ako hoćeš nešto reći, prvo provjeri tko će te slušati. (Gruzijska poslovica)