Odmori dušu 53 – pps

Odmori dušu 53 – pps

Ustrajnost će izbrisati privremene prepreke. Mašta nikad ne dovodi do razočaranja. Ako zametnemo svađu između prošlosti i sadašnjosti, vidjet ćemo da tako gubimo budućnost. Bog traži prijatelje i zahtjeva ljubav, a Đavao traži robove i zahtjeva pokornost.

I druge mudre izreke posložene u lijepu prezentaciju.

Veličina: 651.08 KB
Ažurirano: 17. 11. 2017.

Odmori dušu 43 – prezentacija s lijepim mislima

Pobrini se za problem, a ne za kritiku.

Intelektualac je čovjek koji koristi više riječi no što je potrebno, da objasni stvari koje ne razumije.

Ništa na svijetu nije opasnije od stvarnog neznanja i svjesne gluposti.

I druge lijepe misli posložene u prezentaciju.

Kršćanin je… – pps

Kršćanin je pošten ali ne bez ljubavi, osjećajan ali ne razdražljiv, revan ali ne zajedljiv… sav u Bogu ali ne izvan svijeta.

Stanovnik Zemlje prosječno potroši 50 kg papira godišnje, a u Republici Hrvatskoj papir čini čak 27% komunalnog otpada.

Župnik posjeti obitelj koja je nedavno doselila u grad, pa upita djevojčicu koja ide u prvi razred osnovne škole: – Znaš li tko je Isus? Djevojčica šuti i sliježe ramenima. Na to će župnik majci: – Pa kako je moguće da vaša kći ne zna ni tko je Isus? Mama odgovori: – Nemojte joj zamjeriti, tek smo došli u ovaj grad i još nikoga ne poznajemo.

Ako hoćeš nešto reći, prvo provjeri tko će te slušati. (Gruzijska poslovica)