Želim ti velikodušnost – pps

Želim ti velikodušnost – pps

Kad ljubav nije dovoljna – želim ti velikodušnost. Kad misliš na osvetu – želim ti hrabrost oproštenja. Kad poželiš više imati – želim ti bezbrižnost ptica nebeskih.

I druge zanimljive izreke posložene u lijepu prezentaciju.

Veličina: 1.72 MB
Ažurirano: 17. 11. 2017.

Vražija blaženstva – pps

Blagoslovljeni kršćani koji čekaju da ih se moli i koji očekuju zahvalnost – oni su mi korisni.
Blagoslovljeni oni koji su vrlo pobožni a čine zlo – oni zauvijek pripadaju meni.

Što sam naučio od Noe – pps

Ne kasni na brod!
Svi smo u istom čamcu!
Djetlići unutra manje su opasni nego oluja vani!
Uključite zvučnike.

Priredio fra Ivan Marić.

Stanovnik Zemlje prosječno potroši 50 kg papira godišnje, a u Republici Hrvatskoj papir čini čak 27% komunalnog otpada.

Župnik posjeti obitelj koja je nedavno doselila u grad, pa upita djevojčicu koja ide u prvi razred osnovne škole: – Znaš li tko je Isus? Djevojčica šuti i sliježe ramenima. Na to će župnik majci: – Pa kako je moguće da vaša kći ne zna ni tko je Isus? Mama odgovori: – Nemojte joj zamjeriti, tek smo došli u ovaj grad i još nikoga ne poznajemo.

Ako hoćeš nešto reći, prvo provjeri tko će te slušati. (Gruzijska poslovica)