Kako živjeti sigurnije – pps

Kako živjeti sigurnije – pps

20% nesreća događa se u automobilu, 17% kod kuće, 14% nesreća događa se pješacima na ulicama a 0, 0001% smrtnih slučajeva događa se u crkvi a prilikom čitanja Biblije još i manje. Zbog sigurnosti idite u crkvu i čitajte Bibliju.

Veličina: 671 KB
Ažurirano: 02. 11. 2017.

Laž – poslovice o laži – pps

“Lažljivac se uvijek odaje zaklinjanjem.”

“Lažovu ne vjeruj čak ni onda kad daje časnu riječ da laže.”

“Lopov počinje time što predstavlja da laž nalikuje istini, a završava time što istina nalikuje laži.”

“Svaki sporazum između istine i laži uvijek je na štetu istine.”

Kriste svi te traže – pps

Isuse Kriste, svi te traže ali obično na krivim mjestima.
Zanimljiv tekst za razmišljanje Stjepana Lice. Korisno za vjeronauk i meditaciju.

Grčka crkva štuje Klaudiju Prokulu, Pilatovu ženu, kao sveticu 27. listopada (sv. Prokla), a etiopska 19. srpnja (sv. Abrokla).

Poglavica nekoga plemena zatražio krštenje od misionara. Poglavico, imaš dvije žene i prije krštenja bi se trebao odreći jedne – reče misionar. Hoću, ako mi kažeš gdje u Bibliji piše o tome – na to će poglavica. Nitko ne može služiti dvojici gospodara – reče misionar.

Ljudi se poznaju po znoju i po danoj riječi. (Arapska)