Odgoj – poučna priča pps

Odgoj – poučna priča pps

Kratka poučna prezentacija o nužnosti odgajanja.

Veličina: 345.5 KB
Pregleda: 2043 Pregleda
Ažurirano: 02. 11. 2017.

Klinika kod Gospodina Isusa – pps

Došao sam u Kliniku kod Gospodina Isusa i na sistematskom pregledu otkrio da sam teško bolestan. Dao mi je jednostavne prirodne lijekove.

Što ljudi cijene – pps

Bio jedan dobar i pobožan brahman koji je živio od milostinje. Jednoga dana padne mu na pamet: „Poći ću tražiti milostinju odjeven kao parija (siromah)“.
Toga dana nitko mu ništa nije udijelio. Nakon što se sljedećeg dana odijenuo po pravilima svoje kaste i dobio hranu i druge darove zahvalio je svojoj odjeći jer je shvatio da se ljudi u stvari klanjaju tkanini koju je odijenuo.

U informatičkoj tvrtci Nutzwerk iz Leipziga vrijedi strogo pravilo prema kojem u uredima nema cviljenja i žaljenja. Pesimisti, grintavci i cvilidrete imaju pravo na dva uzdaha nezadovoljstva. Omakne li im se treći, put prema burzi širom im je otvoren. Dobro raspoloženje ključno je za uspješno obavljanje posla.

– Gdje ćeš za Božić? – Na ponoćku u župnu crkvu.

Hvalisanje je početak sramote. (Japanska)