Deset pitanja za početak godine – pps

Deset pitanja za početak godine – pps

Što je gore ne uspjeti ili nikada ne pokušati?
Ako je život tako kratak zašto radiš stvari koje ne voliš i voliš toliko stvari koje ne radiš?…

Veličina: 572 KB
Ažurirano: 23. 11. 2017.

Misli anonimnih ljudi 7 – pps

Često se događa da oni koji te vole ne znaju to pokazati, a oni koji te mrze znaju to sakriti.

Ako pogledaš oko sebe i radiš potpuno suprotno od onog što rade ljudi oko tebe imat ćeš 95 % šanse za uspjeh.

Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao kompenzaciju za slobodu mišljenja koju rijetko koriste.

Lijepa prezentacija za vjeronauk i slobodno vrijeme.

Odmori dušu 49 – mudre misli u pps-u

Onaj tko nikad ne mijenja mišljenje i nikad ne ispravlja pogreške, neće sutra biti mudriji nego danas.
Navika je najbolji mogući sluga, ali najgori mogući gospodar.
Kad je rad zadovoljstvo život je užitak, kad je rad dužnost život je robija.

I druge misli mudrih ljudi posložene u lijepu prezentaciju.

U Bibliji je Abrahamova žena Sara opisana kao veoma lijepa u dobi od 65 godina, ali kako je doživjela 127 godina njene šezdesete odgovaraju našim tridesetim ili četrdesetim godinama.

Župnik posjeti obitelj koja je nedavno doselila u grad, pa upita djevojčicu koja ide u prvi razred osnovne škole: – Znaš li tko je Isus? Djevojčica šuti i sliježe ramenima. Na to će župnik majci: – Pa kako je moguće da vaša kći ne zna ni tko je Isus? Mama odgovori: – Nemojte joj zamjeriti, tek smo došli u ovaj grad i još nikoga ne poznajemo.

Nema beznadnih situacija; postoje samo ljudi koji se u određenim situacijama osjećaju beznadno. (Tibetanska)