Obavijest – kratka priča o Crkvi u pps-u

Obavijest – kratka priča o Crkvi u pps-u

Starica je žurila putem kroz selo prema crkvi. Oborena pogleda, mrmljajući molitvu, krišom je pogledavala ljude: nevaljalci, pijandure, zavodnici, lopovi, lijenčine… Jednog dana vrata od crkve joj bijahu zatvorena…
Kratka, zanimljiva, misaona prezentacija prema B. Ferreru.

Veličina: 821.98 KB
Ažurirano: 07. 12. 2017.

Ljubav je dosjetljiva – pps

Dosjetka jedne majke koja je lukavstvom uspjela povezati svoje dvoje djece jer ljubav jest dosjetljiva.

Životinje pred jaslicama – pps

Životinje su došle u Betlehem vidjeti Isusa. Prvi su ušli maleni i skromni. Prezentacija za razmišljanje o vlastitom životu i odnosu s Bogom.

Svih 7 Crkava Apokalipse, spomenutih u Bibliji, nalaze se u Maloj Aziji – Efes (Ephesus), Izmir (Smirna), Pergam, Thyartira, Sard, Philadelphia, Eskihisar (Laodicea)

Na prigovore zašto zimi ide na skijanje krakovski kardinal Karol Woytyla uzvratio je: – Vidite, to vam je kod nas običaj. Polovica poljskih kardinala odlazi na snijeg. (U to doba Poljska je imala 2 kardinala)

Tko pobijedi strah taj je i tigru opasan protivnik. (Indijska)