Moć ljubavi – pps

Moć ljubavi – pps

Kratka poučna priča posložena u prezentaciju o razvijanju međuljudskih odnosa. Jednom su čovjeku kroz pokidanu ogradu dolazile susjedove kokoši. Da se ne svadi sa susjedom, donio je jaja i rekao: Tvoje kokoši nesu jaja u mom vrtu, a ja ne želim ono što nije moje.

Veličina: 495.5 KB
Ažurirano: 15. 09. 2017.

Račun majčinske ljubavi – pps

Kad počnemo činiti račune u osobnim i obiteljskim odnosima gotovo je.
LJUBAV je ili besplatna ili nije ljubav!

Obavijest – kratka priča o Crkvi u pps-u

Starica je žurila putem kroz selo prema crkvi. Oborena pogleda, mrmljajući molitvu, krišom je pogledavala ljude: nevaljalci, pijandure, zavodnici, lopovi, lijenčine… Jednog dana vrata od crkve joj bijahu zatvorena…
Kratka, zanimljiva, misaona prezentacija prema B. Ferreru.

Nadbiskupija u Linzu u Austriji ponudila je besplatan download zvukova zvona triju najvažnijih crkava toga područja. Među zvonima čiji se zvuk može downloadati na mobilni telefon je i glasovito zvono Immaculata iz katedrale sv. Marije u središtu Linza.

Sudac: Jeste li udarili svoje dijete. Roditelj: Jesam, ali u samoobrani.

Tko pobijedi strah taj je i tigru opasan protivnik. (Indijska)