Kako nastaju predrasude – pps

Kako nastaju predrasude – pps

“Dvije su stvari beskrajne: svemir i ljudska glupost, ali ja za ovo prvo više nisam siguran.” (Albert Einstein)

Uključite zvučnike!

Veličina: 582 KB
Pregleda: 2083 Pregleda
Ažurirano: 15. 09. 2017.

Zeleno i bijelo – pps

Poučna priča posložena u pps. Ne sudi nikoga dok nisi barem sat vremena u njegovim cipelama hodao njegovim putem.

Bruno Ferrero

Neki čudan glas – pps

Lijepa prezentacija o potrebi brige za prirodu koju nam je Bog dao. Neki dječak šetao je morskom obalom i vidio morsku zvijezdu. Vratio ju je u more. Priroda je rekla hvala.
I drugi primjeri ekološki osvještene osobe.

Dubrovačka je katedrala, prema priči, sagrađena novcima Rikarda Lavljeg Srca koji je 1192. doživio brodolom kod Lokruma i odlučio sagraditi crkvu na mjestu gdje je spašen, ali Dubrovčani su ga uspjeli nagovoriti da je bolje crkvu sagraditi u gradu.

Razgovaraju dva šeika: “Meni se sviđaju sportski tipovi.” – prvi reče. “I meni isto. Jučer sam oženio rukometnu reprezentaciju.” – na to će drugi.

Nije sretan onaj tko ima ono što želi, već onaj koji ne želi ono što nema. (Latinska)