Mostovi – pps

Mostovi – pps

Mostovi razmišljanje o zajedništvu – pps

Gospodine, želio bih steći hrabrost da gradim mostove između mene i onih koje ne uspijevam i ne znam razumjeti, koji mi ne vjeruju i koji me iznevjeriše…

Veličina: 395 KB
Ažurirano: 02. 11. 2017.

Priča o mačevaocu – pps

MAČEVALAC – poučna priča o odgoju pps

Poučna priča o jednom mačevaocu koji je htio veoma brzo naučiti vještinu mačevanja.

Odmori dušu 30 – pps

Psovke su argumenti onih koji nisu u pravu.
Kad ljudi strahuju od vlasti, u pitanju je tiranija.
Kad vlast strahuje od naroda, radi se o slobodi.
Kad čujete da vam netko nešto priča iza leđa, to samo znači da ste barem dva koraka ispred te osobe.

I druge mudre misli posložene u prezentaciju.

Biblija je do sada prevedena na oko 2 350 svjetskih jezika, a na svijetu postoji oko 6500 jezika. Sa godišnjom prodajom od gotovo 20 milijuna primjeraka knjiga je koja je doživjela najviše izdanja.

Župnik posjeti obitelj koja je nedavno doselila u grad, pa upita djevojčicu koja ide u prvi razred osnovne škole: – Znaš li tko je Isus? Djevojčica šuti i sliježe ramenima. Na to će župnik majci: – Pa kako je moguće da vaša kći ne zna ni tko je Isus? Mama odgovori: – Nemojte joj zamjeriti, tek smo došli u ovaj grad i još nikoga ne poznajemo.

Slušaj druge ili će te vlastiti jezik učiniti gluhim. (Indijska)