Siroti kršćani – pps

Siroti kršćani – pps

Siroti kršćani – razmišljanje u pps-u

Siroti kršćani imaju Bibliju, ali duhovnu hranu uzimaju iz novina i časopisa. Govore i pjevaju o miru ali ga nemaju…

Veličina: 776 KB
Ažurirano: 02. 11. 2017.

Posebno – pps

Kratka meditativna prezentacija na temu “Svatko je od nas jedinstven i neponovljiv”.

Godišnja doba – pps

Poučna priča o četvorici braće kojima je otac dao zadatak da pogledaju stablo kruške u različita godišnja doba kako bi ih naučio da ne sude prebrzo o stvarima i događajima.

Dubrovačka je katedrala, prema priči, sagrađena novcima Rikarda Lavljeg Srca koji je 1192. doživio brodolom kod Lokruma i odlučio sagraditi crkvu na mjestu gdje je spašen, ali Dubrovčani su ga uspjeli nagovoriti da je bolje crkvu sagraditi u gradu.

Razgovaraju dva šeika: “Meni se sviđaju sportski tipovi.” – prvi reče. “I meni isto. Jučer sam oženio rukometnu reprezentaciju.” – na to će drugi.

Nije sretan onaj tko ima ono što želi, već onaj koji ne želi ono što nema. (Latinska)