Savršeno srce – pps

Savršeno srce – pps

Priča o oholosti, ljubavi, darivanju i nezahvalnosti koja uvijek prati ovo dvoje. Sa sretnim završetkom, naravno.

Veličina: 613.5 KB
Ažurirano: 07. 11. 2017.

Zemljovidi i zmajevi – pps

Na starim zemljovidima crtani su zmajevi kao upozorenje za nova neistražena područja. I mi na svojim zemljovidima imamo zmajeve koji upozoravaju ali često i priječe poznanstva s ljudima.

Obraćenje Kristu – pps

Jedan je ateist pitao svoga novoobraćenog prijatelja: Obratio si se Kristu. Koliko godina je živio, koliko propovijedi je izrekao, koliko…

Dubrovačka je katedrala, prema priči, sagrađena novcima Rikarda Lavljeg Srca koji je 1192. doživio brodolom kod Lokruma i odlučio sagraditi crkvu na mjestu gdje je spašen, ali Dubrovčani su ga uspjeli nagovoriti da je bolje crkvu sagraditi u gradu.

Razgovaraju dva šeika: “Meni se sviđaju sportski tipovi.” – prvi reče. “I meni isto. Jučer sam oženio rukometnu reprezentaciju.” – na to će drugi.

Nije sretan onaj tko ima ono što želi, već onaj koji ne želi ono što nema. (Latinska)