Laž – poslovice o laži – pps

Laž – poslovice o laži – pps

“Lažljivac se uvijek odaje zaklinjanjem.”

“Lažovu ne vjeruj čak ni onda kad daje časnu riječ da laže.”

“Lopov počinje time što predstavlja da laž nalikuje istini, a završava time što istina nalikuje laži.”

“Svaki sporazum između istine i laži uvijek je na štetu istine.”

Veličina: 1.85 MB
Ažurirano: 20. 11. 2017.

Odmori dušu – mudre izreke pps 57

Optimisti su ljudi koji vjeruju da muha koja zuji po kuhinji traži izlaz iz njihovog doma. Ideja bez djelovanja je sanjarenje. Djelovanje bez ideje je noćna mora. Čovjek ne može otkriti nove oceane ako neprestano plovi uz obalu. I druge misli mudrih ljudi posložene u prezentaciju.

Kako živjeti sigurnije – pps

20% nesreća događa se u automobilu, 17% kod kuće, 14% nesreća događa se pješacima na ulicama a 0, 0001% smrtnih slučajeva događa se u crkvi a prilikom čitanja Biblije još i manje. Zbog sigurnosti idite u crkvu i čitajte Bibliju.

Nadbiskupija u Linzu u Austriji ponudila je besplatan download zvukova zvona triju najvažnijih crkava toga područja. Među zvonima čiji se zvuk može downloadati na mobilni telefon je i glasovito zvono Immaculata iz katedrale sv. Marije u središtu Linza.

Sudac: Jeste li udarili svoje dijete. Roditelj: Jesam, ali u samoobrani.

Tko pobijedi strah taj je i tigru opasan protivnik. (Indijska)