Obavijest – kratka priča o Crkvi u pps-u

Obavijest – kratka priča o Crkvi u pps-u

Starica je žurila putem kroz selo prema crkvi. Oborena pogleda, mrmljajući molitvu, krišom je pogledavala ljude: nevaljalci, pijandure, zavodnici, lopovi, lijenčine… Jednog dana vrata od crkve joj bijahu zatvorena…
Kratka, zanimljiva, misaona prezentacija prema B. Ferreru.

Veličina: 821.98 KB
Ažurirano: 11. 08. 2017.

Što tko vidi – pps

U sumrak se moglo vidjeti dvije osobe kako se grle. To su ljubavnici misli čovjek pokvarne mašte; prijatelji misli čovjek koji živi sam; trgovci koji su sklopili posao misli pohlepan čovjek. Kako je lijepo vidjeti kako se grle misli čovjek Božji.

Oglas razmišljanje – pps

Traže se ljudi koji rade, a ne prigovaraju; koji stvaraju a ne pričaju prazne priče; koji kažu “može se”, a ne “to je nemoguće”… koji raspršuju tamu paleći barem jedno svjetlo dobra, a ne oni koji troše život proklinjući tamu.

Danas postoji više od 300 gradova koji imaju više od milijun stanovnika.

Noa, možda je ipak bolje da ribe ostanu u vodi?!?

Čuvaj se žurbe, jer ona uvijek dovodi do kajanja: onaj koji žuri govori prije nego što sazna, odgovara prije negoli nešto shvati, odluči prije negoli provjeri, kudi prije nego što se u nešto uvjeri. (Arapska poslovica)