Onaj čije stope slijedim – pps

Onaj čije stope slijedim – pps

Prema tekstu Stjepana Lice.

Priredio fra Ivan Marić.

Veličina: 283.5 KB
Ažurirano: 02. 11. 2017.

Na drugoj strani – život nakon smrti pps

Prezentacija o kršćanskoj nadi.
Neki čovjek pitao je liječnika što ga čeka poslije smrti…

Istinita priča o rasizmu – prezentacija

Na letu između Johanesburga i Londona jedna gospođa sjela je pored čovjeka crne boje kože i zatražila promjenu mjesta za sjedenje. Stjuardesa je ubrzo riješila njen problem i pokazala gospođi gdje joj je mjesto.

Crkvu Uskrsnuća na mjestu Isusova groba u stijeni podigli su vjernici u 4. st. Današnju Crkvu Svetoga groba podigli su križari 1149. godine.

U avionskoj nesreći poginuli papa, pastor i rabin. Zbog prevelike gužve sv. Petar ih privremeno pošalje Luciferu. Iako ih je ovaj veoma rado primio nakon nekoliko sati nazove sv. Petra: “Petre, oprosti ali možeš li preuzeti ovu trojicu koje si mi zadnje poslao? Ovaj u bijelom od kad je ušao ne prestaje opraštati; ovaj u crnom odijelu propovijeda i obraća na sve strane; a ovaj sa šeširom je već uspio skupiti novce za klima uređaj.

Zrno pijeska u oku može sakriti cijelu planinu! (Japanska poslovica )