Bijeli Božić - pps

Veličina: 909 KB
Ažurirano: 13. 09. 2019.

Životinje pred jaslicama – pps

Životinje su došle u Betlehem vidjeti Isusa. Prvi su ušli maleni i skromni. Prezentacija za razmišljanje o vlastitom životu i odnosu s Bogom.

Vojnici križa – pps

Vojnici križa - citati iz Biblije - pps

Marš: K cilju hitim, k nagradi višnjeg poziva Božjeg u Kristu Isusu. Pogled: Bdijte! Protivnik vaš, đavao, kao ričući lav obilazi tražeći koga da proždre. …

Michelangelo, Galileo Galilei, Macchiavelli i Rosini pokopani su u crkvi Santa Croce u Firenzi.

Jednom prilikom su upitali jednu majku kako je njen sin tako dobar u crkvi. – Pa kažem mu, ako bude bio nemiran zbunit će svećenika, pa će on propovijed početi opet ispočetka. I to uvijek upali.

Čuvaj se žurbe, jer ona uvijek dovodi do kajanja: onaj koji žuri govori prije nego što sazna, odgovara prije negoli nešto shvati, odluči prije negoli provjeri, kudi prije nego što se u nešto uvjeri. (Arapska poslovica)