Znanost o nastanku svijeta - prezentacija

Veličina: 1.14 MB
Ažurirano: 03. 10. 2019.

Stvaranje svijeta i čovjeka (2)

Prezentacija o stvaranju svijeta i čovjeka prema udžbeniku za vjeronauk četvrtog razreda osnovne škole.
U početku stvori Bog nebo i zemlju.

Osim osuđenih kriminalaca, ratnih zarobljenika i robova, postojali su i profesionalni gladijatori – slobodni ljudi koji su se dobrovoljno javljali za borbu. Čak je i car Commodus sudjelovao u više borbi u areni, a zanimljivo je da je umro tako što ga je atletičar Narcissus zadavio u svlačionici. ,

“Za one koji imaju djecu, a to ne znaju, imamo dječji vrtić u prizemlju.” “Župnik će održati oproštajnu propovijed nakon čega će zbor otpjevati “Radujte se narodi…” “U 17.30 učenici osmih razreda izvest će Hamleta. dragi župljani dođite vidjeti tu tragediju.”

Tko ni za što na svijetu nije sposoban, taj uvijek ismijava druge. (Madagaskarska poslovica)