Molitva Siuxa – pps

Molitva Siuxa – pps

Veliki Duše tvoj glas u vjetru čujem, dah tvoj oživljuje svijet.
Poslušaj me. Dolazim preda te kao Tvoje dijete jedno od mnogih. Malen sam i slab. Snage i mudrosti mi treba.

Veličina: 753 KB
Ažurirano: 03. 11. 2017.

Bog odgovara na molitve – pps

Poučna priča o molitvi. Jedan se je brodolomac našao sam na pustom otoku. Sagradio je kolibu i krenuo u potragu za hranom. Tek nakon što je doživio i požar svoje kolibe shvatio da ga Bog nije napustio i da je uslišio njegove molitve.

Zašto ići u crkvu? – pps

Jedan je čovjek napisao u novinama: “Odslušao sam na tisuće propovijedi a niti jedne se ne sjećam, zato nema smisla ići u crkvu.”
Netko je na napis odgovorio…

U zabavnom parku Gardaland, u Italiji, izgrađena je katolička crkva posvećena sv. Filipu Neriju, u kojoj pojedine grupe imaju svetu Misu.

Susreo isusovac kapucina, i ubrzo se među njima razvio duhovni razgovor. Isusovac ciljajući na kapucinovu bradu reče: “Kažu da je i Juda nosio bradu?” Na to će njemu kapucin: “Nije sigurno da je Juda nosio bradu, ali je sigurno da je bio iz družbe Isusove.”

Tko pobijedi strah taj je i tigru opasan protivnik. (Indijska)