Odmori dušu 52 – pps

Odmori dušu 52 – pps

Kad god se nađete na strani većine, vrijeme je da zastanete i razmislite. Svaki se znalac zabuni, svaki  se dobar konj spotakne. Snažni ljudi uvijek imaju i jake slabosti. Ekonomija je odličan način za zapošljavanje ekonomista. Često cijeli grad pati zbog jednog zlobnika.

I druge mudre misli posložene u prezentaciju.

Veličina: 846.89 KB
Ažurirano: 17. 11. 2017.

Odmori dušu 42 – prezentacija s lijepim mislima

Postoji oružje mnogo strašnije od klevete – istina.

Ne možeš spriječiti tužne ptice da lete iznad tvoje glave, ali možeš ih spriječiti da prave gnijezdo u tvojoj kosi.

Šutnja je najbolji nadomjestak za pamet.

Ako hoćeš izbjeći nepodnošljiv život, trebaš naučiti trpjeti dvije stvari: loše vrijeme i ljudsku nepravdu.

Razboritost – pps

Nakon što je liječnik složenim operativnim zahvatom uspio starcu povratiti sluh ovaj to nije htio reći svojim ukućanima već je samo sjedio i slušao što govore o njemu.

Biblija je do sada prevedena na oko 2 350 svjetskih jezika, a na svijetu postoji oko 6500 jezika. Sa godišnjom prodajom od gotovo 20 milijuna primjeraka knjiga je koja je doživjela najviše izdanja.

Propovjednik upita svoje župljane: Koliko vas je oprostilo neprijateljima? Oko 80% podigne ruke. Župnik ponovi pitanje glasnije, strožim tonom. Ovaj put svi podignu ruke osim jedne stare gospođe. Župnik ju upita: Zar vi ne namjeravate oprostiti svojim neprijateljima? – Ja nemam neprijatelja, starica će na to. – To je stvarno neobično. Koliko imate godina? – 98. Sve sam ih nadživjela.

Ljudi se poznaju po znoju i po danoj riječi. (Arapska)