Savjeti puzzlista – pps

Savjeti puzzlista – pps

Ništa ne pokušavaj silom. Ako se nešto treba dogoditi, dogodit će se prirodno. Kada stvari ne idu baš dobro, napravi stanku. Sve će izgledati drugačije kad se vratiš. Za sve što je vrijedno treba vremena i truda. Rješavanje velike zagonetke ne može se postići jurnjavom.

Veličina: 3.65 MB
Ažurirano: 21. 11. 2017.

Misli anonimnih ljudi 2 – pps prezentacija

Ne postoje neosvojive tvrđave, postoje samo loši napadači.

Večernje vijesti započnu s “Dobra večer”,
a onda ostatak potroše da ti pokažu zašto nije dobra.

Ako bih se složio s tobom oboje bismo bili u krivu.

I druge mudre misli anonimnih ljudi posložene u prezentaciju.

Misli anonimnih ljudi 3 – pps

Znaš li zašto smo ponekad veoma razočarani?! Zato što vjerujemo da su drugi spremni učiniti za nas ono što bi mi, bez razmišljanja, učinili za njih.

Najteže je slušati čovjeka koji nema dovoljno duše da bi govorio dobro, niti dovoljno pameti da bi šutio.

Kada uspiješ tvoji će prijatelji znati tko si ti, ali kada padneš, ti ćeš znati tko su tvoji prijatelji.

Mudre misli anonimnih ljudi posložene u lijepu meditativnu prezentaciju za vjeronauk i slobodno vrijeme.

Prelijepa Sagrada Familia (Sv. Obitelj) crkva koju je u Barceloni projektirao Antonio Gaudi gradi se od 1882. godine i još uvijek nije dovršena. Zanimljivo je da to nije crkva koja se najduže gradi u povijesti; npr. katedrala u Antwerpenu u Belgiji građena je 269 godina.

Dva dječaka razgovaraju o novom učeniku iz razreda. -” Ivica kaže da ima živu pra pra pra baku. “ – “Pusti ga, laže.” – “Ne laže, on samo muca.” – Učiteljica će na to.

Živi s ljudima kao da te Bog gleda, a govori s Bogom kao da te ljudi slušaju. (Seneka)