Uskrsnuće - pobjeda nad smrću (ppt MŠ)

Veličina: 2.12 MB
Ažurirano: 08. 04. 2021.

Ako ti je stalo do Crkve - pps

Ako ti je stalo do Crkve ne raspredaj odveć o njoj i ne pitaj koliko je u njoj baštine vječnosti a koliko naplavina vremena, nego ti budi crkva da Sin Božji kad dođe nađe vjere na zemlji.

Na putu u Emaus – pps

Pripovijest o dvojici Isusovih učenika na putu u selo Emaus posložena u simpatičnu prezentaciju.

Posebno korisno za vjeronauk u trećem razredu osnovne škole.

Stanovnik Zemlje prosječno potroši 50 kg papira godišnje, a u Republici Hrvatskoj papir čini čak 27% komunalnog otpada.

Među akviziterima najuspješniji prodavač Biblija bio je jedan mucavac. Ostali ga upitaju u čemu je tajna njegova uspjeha. Ja dođem na vrata i kažem: Kuuuupiiite ovu Bibliiju ili ćuuu vam je pppppročitat! – odgovori ovaj.

Ime nije ništa! Što nazivamo ružom to bi slatko mirisalo i s drugim imenom. (Shakespear)