Isus hoda po vodi

Isus hoda po vodi

Isusovo čudo popraćeno simpatičnim sličicama.
Posebno korisno za učenike nižih razreda i u 6. razredu osnovne škole (Isusova čudesna djela).

poslao fra Ivan Marić

Veličina: 1.33 MB
Ažurirano: 11. 09. 2019.

Kušnje u pustinji (ppt IZ)

Prezentacija za učenike šestih razreda osnovne škole koja prati pripremu Kušnje u pustinji.

Ako ti je stalo do Crkve - pps

Ako ti je stalo do Crkve ne raspredaj odveć o njoj i ne pitaj koliko je u njoj baštine vječnosti a koliko naplavina vremena, nego ti budi crkva da Sin Božji kad dođe nađe vjere na zemlji.

Biblija je do sada prevedena na oko 2 350 svjetskih jezika, a na svijetu postoji oko 6500 jezika. Sa godišnjom prodajom od gotovo 20 milijuna primjeraka knjiga je koja je doživjela najviše izdanja.

Zašto pogrebna vozila nemaju rotacijska svjetla? Nema potrebe – ništa nije hitno!

S ciljem pred očima i najsporiji napreduju brže nego oni najbrži bez cilja! (Lessing)