Odmori dušu 63 – pps prezentacija

Odmori dušu 63 – pps prezentacija

Kreativnost dolazi iz sukoba ideja. Bolje biti lavom jedan dan, nego ovcom čitavog života. Tko malo misli, mnogo griješi. Poslovođa kaže Idi.  Vođa kaže Idemo. Tko hoće živjeti u Rimu ne smije se svađati s papom. Nada otvara ona vrata koja je očaj zalupio.

Veličina: 1.16 MB
Ažurirano: 15. 11. 2017.

Savjeti puzzlista – pps

Ništa ne pokušavaj silom. Ako se nešto treba dogoditi, dogodit će se prirodno. Kada stvari ne idu baš dobro, napravi stanku. Sve će izgledati drugačije kad se vratiš. Za sve što je vrijedno treba vremena i truda. Rješavanje velike zagonetke ne može se postići jurnjavom.

Očevi - mudre izreke – pps

Nije važno tko je bio moj otac, važno je kako ga se ja sjećam. Mnogo je lakše postati nego ostati otac. Ništa značajnije ne može učiniti otac za svoju djecu, nego to da voli njihovu majku. Uistinu bogat čovjek je onaj čija se djeca zatrče u njegov zagrljaj čak i kad su mu ruke prazne.

Nostradamusova proročanstva odmah nakon izdavanja 1555. godine ocijenjena su kao “užasna zloporaba ljudske lakovjernosti” i već 1558. u Parizu je izašla knjiga koja pobija istinitost njegovih proročanstava.

Zar ne želite da odslužim Misu za Vašeg pokojnog muža? – upita župnik udovicu nakon pokopa. – Mislim da mu nije potrebna. Ako je u nebu ne treba mu, a ako je u paklu ne može mu pomoći. – A ako je u čistilištu onda mu je dobro jer se već kod kuće navikao. – dometnu župnik.

Ne idi utabanim putem. Umjesto toga kreni tamo gdje puta nema i ostavi trag. (Anoniman)