Traži se jedan čovjek – pps prezentacija

Traži se jedan čovjek – pps prezentacija

Sposoban živjeti zajedno s drugimam raditi zajedno, plakati zajedno, smijati se zajedno, voljeti zajedno, sanjati zajedno…

Veličina: 988 KB
Ažurirano: 05. 12. 2017.

Ako ti je stalo do Crkve - pps

Ako ti je stalo do Crkve ne raspredaj odveć o njoj i ne pitaj koliko je u njoj baštine vječnosti a koliko naplavina vremena, nego ti budi crkva da Sin Božji kad dođe nađe vjere na zemlji.

Vatikan – prezentacija

Zaista lijepa prezentacija sa kvalitetnim fotografijama Vatikana.
Izvedbu prati "Ave Marija" stoga obvezatno uključite zvučnik.

U Egiptu su mačke bile smatrane svetim životinjama, a kazna za njihovo ubojstvo bila je smrt. Ako bi u nekoj kući mačka uginula prirodnom smrću, svi članovi obitelji morali su ući u punu korotu, kao da je umro neki njihov bliski rođak.

Stari pobožni propovjednik na samrti pozva bankara i odvjetnika da budu s njima u zadnjim trenucima života. Bankar upita: Pastore, zašto ste izabrali baš nas dvojicu da dođemo i budemo s Vama u vašim posljednjim trenucima? Stari propovjednik je podigao pogled i slabašnim glasom rekao: Želim da budem što sličniji Isusu, i da umrem kao i On – između dva lopova!

Nema beznadnih situacija; postoje samo ljudi koji se u određenim situacijama osjećaju beznadno. (Tibetanska)