Suvremeni križni put – potresna prezentacija

Suvremeni križni put – potresna prezentacija

Postaje križnog puta popraćene crno-bijelim fotografijama današnjice. Zaista potresno.

Veličina: 930.5 KB
Ažurirano: 06. 12. 2017.

Križni put – dječji prezentacija

Prezentacija križnoga puta za vjeronauk prilagođena dječjem uzrastu.

Križni put djece – pps prezentacija

Prezentacija za vjeronauk sa slikama križnoga puta prilagođena djeci. Tekst u prezentaciji je tekst “križni put djece”. Korisno za vjeronauk i kršćansku meditaciju.

Najveći gotički oltar u Europi, 10 x 12 metara nalazi se u katedrali sv. Marije u Krakowu u Poljskoj.

Župnik je ispred kipa sv. Nikole pronašao pismo: “Dragi sv. Nikola daj mi 200 kuna.” U pismo je stavio 100 kuna i odnio dječaku koji je pismo napisao. Sutradan je pronašao poruku: “Hvala ti sv. Nikola, ali drugi put ne šalji preko župnika – pola je za poštarinu uzeo.”

Čuvaj se žurbe, jer ona uvijek dovodi do kajanja: onaj koji žuri govori prije nego što sazna, odgovara prije negoli nešto shvati, odluči prije negoli provjeri, kudi prije nego što se u nešto uvjeri. (Arapska poslovica)