Zatrubi ako voliš Isusa – pps

Zatrubi ako voliš Isusa – pps

Na auto sam nalijepio: Zatrubi ako voliš Isusa. Na semaforu nisam primjetio crveno svjetlo i svi su trubljenjem pokazali svoju vjeru i ljubav prema Isusu. Simpatična prezentacija.

Veličina: 1.19 MB
Ažurirano: 08. 08. 2017.

Poziv – pps

Poziv – želim znati pps

Želim znati možeš li biti sam sa sobom i sviđa li ti se vlastito društvo u trenutcima praznine.

Žena iz pećine – pps

Poučna priča o pravim vrijednostima u životu.
Ne može se služiti Bogu i bogatstvu.

Prvi Martirologij (popis svetaca Crkve) objavljen je 1584. na zahtjev pape Grgura 13.

Župnik posjeti obitelj koja je nedavno doselila u grad, pa upita djevojčicu koja ide u prvi razred osnovne škole: – Znaš li tko je Isus? Djevojčica šuti i sliježe ramenima. Na to će župnik majci: – Pa kako je moguće da vaša kći ne zna ni tko je Isus? Mama odgovori: – Nemojte joj zamjeriti, tek smo došli u ovaj grad i još nikoga ne poznajemo.

Vreća škrtca nema vrha, a vreća rasipnika nema dna. (Rumunjska poslovica)