Zašto ići u crkvu? – pps

Zašto ići u crkvu? – pps

Jedan je čovjek napisao u novinama: “Odslušao sam na tisuće propovijedi a niti jedne se ne sjećam, zato nema smisla ići u crkvu.”
Netko je na napis odgovorio…

Veličina: 1.76 MB
Ažurirano: 13. 11. 2017.

Pusti tu granu – pps o Božjoj providnosti

Prezentacija o pouzdanju u Božju providnost.
Neki je ateist pao sa stijene i uhvatio se za granu točno iznad provalije. Bože, ako te ima spasi me! – reče.

Kako nastaju predrasude – pps

“Dvije su stvari beskrajne: svemir i ljudska glupost, ali ja za ovo prvo više nisam siguran.” (Albert Einstein)

Uključite zvučnike!

Zaštitnik Venecije, sumnjivo lijepog grada, kako reče Thomas Mann bio je sv. Teodor dok mletački trgovci nisu 828. g. ukrali relikviju sv. Marka iz Aleksandrije.

“Za one koji imaju djecu, a to ne znaju, imamo dječji vrtić u prizemlju.” “Župnik će održati oproštajnu propovijed nakon čega će zbor otpjevati “Radujte se narodi…” “U 17.30 učenici osmih razreda izvest će Hamleta. dragi župljani dođite vidjeti tu tragediju.”

U kući lijenčine množe se samo snovi. (Koreanska)