Svjedok 29 - 2022.

Svjedok 29 - 2022.

U 29. broju Svjedoka, godišnjaka Katehetskog ureda Splitsko-makarske nadbiskupije, uz redovne rubrike (statistika, kateheze, događaji i razmišljanja) obrađene su dvije središnje teme:

- pred izazovima novih religioznih pokreta i sljedbi

- novi Direktorij za katehezu – smjernice i načela

Svjedok 23 - 2016

U 23. broju Svjedoka, godišnjaka Katehetskog ureda Splitsko-makarske nadbiskupije, uz redovne rubrike (statistika, kateheze, događaji i razmišljanja) obrađene su dvije središnje teme:

• Uloga medija u odgoju i obrazovanju djece i mladih
  • Evanđelje milosrđa u nastavi vjeronauka
Svjedok 25 - 2018.

U 25. broju Svjedoka, godišnjaka Katehetskog ureda Splitsko-makarske nadbiskupije, uz redovne rubrike (statistika, kateheze, događaji i razmišljanja) obrađene su dvije središnje teme:

• Vjeronauk u korelaciji s Likovnom kulturom
  • Brak i obitelj u društvu i Crkvi danas

Najmanje stablo na svijetu (polarna vrba) naraste do 3 centimetra.

Neki dobrodušni seljak dođe kod svog župnika i požali mu se: Moj sin je otišao živjeti u grad. Ima plaću oko 300 eura. Što mislite oče, hoće li tamo živjeti kao dobar kršćanin? – Sigurno. Sa toliko novaca i ne može drugačŤije.

Slušaj druge ili će te vlastiti jezik učiniti gluhim. (Indijska)