Susret s Bogom u molitvi (ppt NB)

Veličina: 7.93 MB
Ažurirano: 15. 02. 2022.

Blagoslovljen budi po sredstvima priopćavanja – pps

Hvaljen i slavljen, Gospodine moj, za divna i moćna sredstva priopćavanja. Slava Tebi, Gospodine Bože, za TISKANU riječ koja je kruh razumu i svjetlo duši. Molimo te Gospodine, za sve novinare svijeta, za crtače crtića i tvorce promidžbenih poruka.

Gospodine, pomozi mi – pps

Lijepa meditativna prezentacija.

Gospodine Isuse pomozi mi ljubiti, pomozi mi služiti.

Udalji od mene napasti koje iz tame vrebaju na moja pleća.

Očisti od grijeha sve ljude na svijetu….

Od 264 pape 131 je promijenio ime, ali niti jedan se nije zvao Petar osim sv. Petra. Zanimljivo je i da se papa Ivan XIV krštenim imenom zvao Pietro tj. Petar. Prvi papa koji je promijenio ime je Ivan II. Njegovo pravo ime bilo je Merkur i zvučalo je previše poganski.

Vojni časnik pita župnika: “Koliko bi vojnika moglo prespavat u crkvi?” – “Za vojnike ne znam, ali dok ja propovijedam, spava oko 5 stotina” – odgovori župnik.

S ciljem pred očima i najsporiji napreduju brže nego oni najbrži bez cilja! (Lessing)