Moliti - biti u Božjoj prisutnosti (ppt HNJ)

Veličina: 5.66 MB
Ažurirano: 26. 05. 2022.

Ave Marija – pps

Lijepa prezentacija molitve Ave Marija na latinskom i hrvatskom jeziku. Slideove prati glazba.

- ne koristite miš
- uključite zvučnike

Bože, daj mi radost – pps

Bože daj mi radost u poslovima koji pritišću, u misli da se život troši na ljubav, u vjeru u Boga na kraju puta.

Glumac Russell Crowe, dobitnik oscara za najboljeg glumca 2000-e godine, u filmu Gladijator gladijatora je glumio s pravim ožiljcima na licu koje je zadobio kad se njegov konj uplašio i zbacio ga za vrijeme snimanja.

“Za one koji imaju djecu, a to ne znaju, imamo dječji vrtić u prizemlju.” “Župnik će održati oproštajnu propovijed nakon čega će zbor otpjevati “Radujte se narodi…” “U 17.30 učenici osmih razreda izvest će Hamleta. dragi župljani dođite vidjeti tu tragediju.”

Tko ni za što na svijetu nije sposoban, taj uvijek ismijava druge. (Madagaskarska poslovica)