Poziv – pps

Poziv – pps

Poziv – želim znati pps

Želim znati možeš li biti sam sa sobom i sviđa li ti se vlastito društvo u trenutcima praznine.

Veličina: 537 KB
Ažurirano: 02. 11. 2017.

Priča o Tomu Watsonu – pps

Jednog dana Tom Watson, osnivač IBM-a saznao je da je jedan od njegovih zaposlenika napravio grešku koja je stajala 10 milijuna dolara…

Želim ti velikodušnost – pps

Kad ljubav nije dovoljna – želim ti velikodušnost. Kad misliš na osvetu – želim ti hrabrost oproštenja. Kad poželiš više imati – želim ti bezbrižnost ptica nebeskih.

I druge zanimljive izreke posložene u lijepu prezentaciju.

Nadbiskupija u Linzu u Austriji ponudila je besplatan download zvukova zvona triju najvažnijih crkava toga područja. Među zvonima čiji se zvuk može downloadati na mobilni telefon je i glasovito zvono Immaculata iz katedrale sv. Marije u središtu Linza.

Vojni časnik pita župnika: “Koliko bi vojnika moglo prespavat u crkvi?” – “Za vojnike ne znam, ali dok ja propovijedam, spava oko 5 stotina” – odgovori župnik.

Djeca dobivaju udarce koji pripadaju roditeljima. (Talijanska)