Kako živjeti sigurnije – pps

Kako živjeti sigurnije – pps

20% nesreća događa se u automobilu, 17% kod kuće, 14% nesreća događa se pješacima na ulicama a 0, 0001% smrtnih slučajeva događa se u crkvi a prilikom čitanja Biblije još i manje. Zbog sigurnosti idite u crkvu i čitajte Bibliju.

Veličina: 671 KB
Ažurirano: 02. 11. 2017.

Poslovice svijeta 2 – pps prezentacija

Mržnja se oprašta ali prijevara nikada. Hram ne čini ljepota građevine. Dim je uvijek veći od vatre. Sutra je dan u kojem ljenčina ima najviše posla. I druge poslovice posložene u lijepu pps prezetnaciju.

Svjetiljka – pps, poučna priča o pravim vrijednostima

Svjetiljka – poučna priča o pravim vrijednostima

Kratka priča o pravim vrijednostima posložena u prezentaciju.
U nekom selu na jedinom trgu postavljena je svjetiljka. Nakon nekog vremena postavljen je i putokaz prema njoj.

U Bibliji je Abrahamova žena Sara opisana kao veoma lijepa u dobi od 65 godina, ali kako je doživjela 127 godina njene šezdesete odgovaraju našim tridesetim ili četrdesetim godinama.

Doktore, je li operacija bila uspješna? – Prijatelju, ja sam sveti Petar…

S ciljem pred očima i najsporiji napreduju brže nego oni najbrži bez cilja! (Lessing)